10 KLAUSIMŲ APIE NARKOTIKUS

  Peržiūros 49,578

1k

Prieš metus

Tapk mūsų patreonu ir matyk visas laidas: patreon.com/1K
Nauja laida kanale - 10 klausimų.
Čia atsakysime į paprastus, kasdieniškus, gal net kvailus klausimus apie įvairias temas, sritis ar profesijas.
Ketvirta laida - apie NARKOTIKUS.
Į klausimus atsako psichiatrai Jan Hilbig ir Vilma Andrijauskienė.

Komentarai
avalon NewWay
avalon NewWay Prieš 15 dienų
Alkoholio, tabako, mėsos, cukraus ir automobilių priklausomybės yra pavojingiausios. Alkoholis net pavojingesnis heroiną, nes sukelia masinį smurtą šeimose ir žmogžudystes. Narkotiku karas yra skirtas užtikrinti korumpuotos vagiančios jūsų sunkiai uždirbtus pinigus sistemos išlikimą, nes haliucinogenai kaip yra pasakęs Terence Mckenna verčia abejoti viskuo, nusistovėjusia tvarka ir degeneravusia planeta naikinančia kultūra. www.psichonautai.lt/wp-content/uploads/2019/12/David-Nutt-skal%C4%97.jpg
Daniele Bodrije
Daniele Bodrije Prieš 2 mėnesius
like, kas žiūri 2020 ;PP
Magento
Magento Prieš 11 mėnesių
Super video! Dekui
slapenkinis
slapenkinis Prieš metus
O is kitos puses.... /watch?v=gguBiaL2K38
Darius Lapkunas
Darius Lapkunas Prieš metus
Aisku nepaminejo "psychodeliniu narkotiku " nors ir neduoda priklausomybes bet vistiek imeta i tapacia grupe -visi narkotikai blogai. Dmt,lsd ,ayoasca, grybai sakyciau turetu but i kits grupe imesti ir legalizuoti. Aisku cia tik mano nuomone 🙂 jei gauni naudos kazkokios neturetu draust
Heroin Slave
Heroin Slave Prieš metus
Heroinas mano draugas jau virs metu. 👌
Dainius Medekša
Dainius Medekša Prieš metus
Da gyvas?
Laužo Striuke
Laužo Striuke Prieš metus
Nuo kelinto pabandymo jau jautei šiokią tokią priklausomybę?
Elijas Šimkus
Elijas Šimkus Prieš metus
Is _porn_ *addictive drug* ?
Artas Steckis
Artas Steckis Prieš metus
O ten tam fone bonka turi gulėti ? :)
человек паук
человек паук Prieš metus
Sedziu prirukes ir po 2:49 atrodo kaip 2 valandas jau ziuriu kazkokia sudo spaudykla. Kazkokie moksliukai man pisa prota, kad neberukyciau dumu ir pasiimciau lizinga :D Reiks praskipint seniukas.
MindUpp
MindUpp Prieš metus
Jie net nepabande wtf
Valdo Campeys
Valdo Campeys Prieš metus
Top
Mindaugas Steckas
Mindaugas Steckas Prieš metus
Vilma Andrijauskienė.įvardina, kad vartotojas yra nenaudingas valstybei, nes kainuoja jo gydimas. Valstybės jau seniai nebėra, valstybė švaisto pinigus į kairę, dešinę. Juokiuosi iš psihiatrės pasisakymų.
kiprs
kiprs Prieš metus
manau Janas buvo kiek labiau level-headed, sąmoningas ir nešališkas. Matosi, kad supranta visuomenės subtilybes ir kad visi žmonės skirtingi. Žiauriai fainą bičiuką suradot, nesu apie jį girdėjęs, bet jis turėtų būt žiauriai geras dėstytojas, jei toks nėra. Vilmutės metaforos ir palyginimai man pasirodė kiek nevykę, kaip tas su dyzeliu ir benzinu, ar tapimo narkomanu proceso buvimu it nėščios moters. Ir kategoriškas 'narkotikų vartoti negalima' rubbed me the wrong way. Seniai aišku, kad prohibicija neveikia, todėl nemanau kad vis dar aktuali šita 'dont do drugs' retorika dvim pirmam amžiuj. Daugiau dėmesio reikia skirti edukacijai ir saugiam vartojimui.
Lukas Laurencikas
Lukas Laurencikas Prieš metus
Negalima vartoti narkotiku. What?! Takelis pasakys kas galima , o kas ne
mama papa
mama papa Prieš metus
Pirma karta gyvenime isgirdau ne sudo malima , o konkrecia tiesa. Ploju ausim. Desim balu !
Daxuli
Daxuli Prieš metus
Tyrimais remiantis, dažniausiai sakoma, kad nepatapsi per dieną asmeniu, priklausomu nuo narkotikų, tačiau negalima atmesti galimybės, nes biopsichosocialinės aplinkybės kartu gali daug ką, ypač pavartojus medžiagas, kurias mes teisiškai laikome "sunkiomis".
Gabriele Umbrasaite
Gabriele Umbrasaite Prieš metus
Kaip man patinka sitos naujo formato laidos! Aciu!
Moon Line
Moon Line Prieš metus
Geras video supratau, kad narkotikai gerai ir kuo daugiau!
MrChairbox
MrChairbox Prieš metus
Kā es nonācu Lietuviešu kanālā?
Vilius Kinderis
Vilius Kinderis Prieš metus
Jeigu atvirai, man tai čia absurdas, nesugeba į klausimą adekvačiai atsakyti, klausia kokia spalva tarkim ,atsako padanga..... Briedas kažkoks, arba žmonės atsakinėja iš gatvės paimti, o ne kvalifikuoti specialistai......
Laurynas Ragickas
Laurynas Ragickas Prieš metus
Kas būtų, jei tokios laidos pasiektų televiziją? Nors ne, manau neprileis iki to
Murder Murder
Murder Murder Prieš metus
Likau nuatebes, ypatingai patiko, norisi daugiau tokiu edukaciniu epizodu, is kuriu galima gauti tikrai naudingos informacijos👍😊
Tomas Petronis
Tomas Petronis Prieš metus
kita karta apie psichodelikus nuomone noreciau isgirsti
Mantas K.
Mantas K. Prieš metus
Tas bičas taip gražiai taria "šokoladas"
Sir Thinkalot
Sir Thinkalot Prieš metus
ačiū
Uganda Knuckles
Uganda Knuckles Prieš metus
Kas per muzika backrounde? :Ddd
Andrew Do
Andrew Do Prieš metus
Labai faina laidų serija! Vienas patarimas - garsinkite klausimus kita karta, tada galima visos laidos klausytis! Nes dabar jei telefonas kišenėje arba kažką dar darai ir praleidai klausimą ant ekrano, tai reikia persukt atgal... @1k
Darius K
Darius K Prieš metus
Šaunuoliai 1k komanda, turinys vis sugeba nustebinti kokybe, žiaurai patiko žiūrėti !
Darius K
Darius K Prieš metus
@designe1988 TV nežiūriu, mano manymu puikiai parinkti pašnekovai, savo srities profesionalai, pats pokalbis sukuria įspūdį jog bendrautum asmeniškai. Žinutė perduota, klausimai atsakyti , galbūt žmogus susidūręs su priklausomybe pajautė kontaktą kad galėtų kreiptis profesionalios pagalbos.
designe1988
designe1988 Prieš metus
Jei cia tave stebina kazkas (tikrai nemetu akmens i 1K darza), tai turbut iki siol ziuredavai tik tv pagalba...
Aivaras
Aivaras Prieš metus
Janas puikus dėstytojas galėtų būti.
designn choice
designn choice Prieš metus
Daugiau tokios šviesos
GENOTIPAS
GENOTIPAS Prieš metus
ltburn.info/nick/gppkrtKwjavNaZo/vaizdo-ra-as šitas ant kažko sedi
Labas La
Labas La Prieš metus
man butu idomiau isgirsti kokia normalia rimta laida, apie koki naturalu vyna, be mieliu cukraus, ir kitu priedu. kaip ar jis apnesa, net maciau straipsni senukui padejo pasveikti nuo sunkiu ligu.
DiGiT89
DiGiT89 Prieš metus
Tas butelis... norisi nuet ir pakelt :D
Marius Sobolis
Marius Sobolis Prieš 7 mėnesių
ačiū, dabar negaliu žiūrėti kitur tik į jį dėmesys.
Arunas Grigaliūnas
Arunas Grigaliūnas Prieš metus
😁
Airidas Grigas
Airidas Grigas Prieš metus
Ką aš žinau.. Grybų neatsisakyčiau
Dj Miss Kroft
Dj Miss Kroft Prieš metus
Ačiū už puikius video!
slapenkinis
slapenkinis Prieš metus
Jiems reiktu pavartoti... labai isitempe Esu daug pabandes ir tam tikriems periodams pavartojes, isgelbejo savo paties priklausomybes- kaip charakterio ydos, pastovus analizavimas. O priklausomybes yda savikritiskai ivertinta- "gan lengvai linkes". Ir taip, nutraukus vartojima pasijunta ka buvai pasiskolines is siu dienu, taip pat teko pasakyti iki kito karto, stiprioms substancijoms, nes nu kaip pasakyt..., nepahinsi gaidzio iki grabo lentuos. Tai toks kaip profesionalus vartotojas, galiu ivertinti kas trauke (1)stipriausiai ir (10)baigiant maziausiai: 1: Cukrus - taip tu perskaitei teisingai, jau pirma diena kunas ijeina i tam tikro soko busena, po keliu dienu nevartojimo pradedi jaustis demotivuotai ir silpnai. Istveriau menesi be- ir menesio gale savijauta tik blogejo. 2: MDMA - pasijunta noras tik 3ia diena po paskutinio karto, pasireiskia labai greitom nuotaiku kaitom, ir depresijos pojuciu. Trunka nuo pilnu 4iu iki 7iu dienu. Palyginus trumpas periodas, bet neapsakomai nemalonus. 3: Cigaretes - jau po po keliu valandu pasijuntatis potraukis patraukti, sekancia diena pasijunta didele finize priklausomybe- t.y. pykina ir atima jegas. ta perkopus, kaip ikiri drauge atsiveja- psichologine priklausomybe kuri taip pat turi labai itikinanti balsa kviecianti sugrist. 4: Kava - tai pavertus i kasdienybe ir iskart sustojus- nuo pirmos dienos, 2 savaites bus gan sunku susikoncentruoti, silpnybes jausmas. 5: Alkoholis - pasijunta jau sekancia diena, stiprus fizinis noras, taciau jei yra kuom kitu uzsiimti, lengvai uzsimirsta. 6: Kanapes - traukia sekancia diena, ir trunka apie savaite noras vel uzvartot, nera apetito ir sunkoka uzmigt, tai trunka 4ias dienas ir sekancias 3is lengvas psichologinis prisirisimas. Visa tai esu vartojes tam tikrus periodus- kiekviena diena. Kai kuriuos dar ir iki siandien. Suprantu, visa tai yra is mano paties perspektyvos, taciau esu mazai zmoniu sutikes kurie moka "saugiai ir pakankamai saikiai" megautis narkotinemis medziagomis ir jaustis gerai tiek fiziskai tiek psichiskai. Kas labiausiai stebina tai kad mano bendraminciai sutinka su tokia isvardinta seka- cukru mes visi vartojame, kasdien, tai pradejom nuo mazumes- pamegink nustot viena diena- tiek fiziskai tiek psichiskai bus sunku suvokti kodel taip viskas blogai. Tuo tarpu kanapes, 8iu metu draugyste, ir sustot nebuvo dideliu problemu, tai gali trukt nuo keliu dienu iki poros menesiu. Veliau pasidaro tiesiog siektiek nuobodu, ir vienos suktines gali uztekti kitiems porai menesiu. Bet tai gan idomi medziaga, veikianti atitinkamai labiau nuo zmogaus charakterio, o ne nuo kanapes rusies. P.S. cia nera reklama, ir man neidomu kas legalu kas ne. Jokios prevencijos, nesustabde ir nesustabdys zmonems prie to prieiti. As uz kokybiska svietima ir pries "nelogiskas taisykles".
Dj Miss Kroft
Dj Miss Kroft Prieš metus
@Hatacc pridetinio negavau.
Hatacc
Hatacc Prieš metus
@Dj Miss KroftTai, kad pačio cukraus nedėjai ne gramo, tai ne faktas, kad tu cukraus negavai iš kitų produktų, kuriuose yra cukraus.
Dj Miss Kroft
Dj Miss Kroft Prieš metus
Perdejai del visko. Cukraus galvojau negalesiu ne savaites atsisakyti bet virs puse metu ne gramo beveik nevartojau ir viskas ok nebuvo ten jokiu salutiniu poveikiu. Jauciu tas pats su kava ir kitais lengvais narkotikais.
Walking Paradox
Walking Paradox Prieš metus
Tikrai neblogas, informatyvus video, bet reikia ir nepamiršti to, kad žmonės ( ir gyvūnai) jau tūkstančius metų vartoja, ar tai kanapės, alkoholis ar Valerijonas katei, tiesiog esmė tame, kad narkotikus geriausia įsivaizduoti kaip gyvenimo prieskoniu, o ne ingredientu. Kartais gera pasigerinti dieną išlenkiant pora alaus ar parūkius kasiaką su chebra, bet jei dažnai užbanguoji ir nesuvoki kur realybe ir kaip adekvačiai funkcionuoti visuomenėje tai narkotikai ne tau.
Dj Miss Kroft
Dj Miss Kroft Prieš metus
Protingas komentaras
audrz z
audrz z Prieš metus
be kavos butu pz.. aisku buwo negeriau metus..bet vistiek nors ir po metu , norejau . atsiminiau ta skoni. o pradejau kava gerti nuo kokiu 8-9metu xD
THE G.
THE G. Prieš metus
Narkomanas..
Kristijonas Norkus
Kristijonas Norkus Prieš metus
Yes yes yes. Kartais pagalvoju, kad panašaus formato laidos šia tema nemačiau niekur lietuviškame eteryje. Kartais tikrai pamirštame ką reiškia žodis "edukacija". Pasakyta daug teisingų dalykų, kuriuos sugebėjau įvertinti ir sau pritaikyti. Gerai labai sukarpyti atskiri pokalbiai, atskamba atsišaukia. Žiauriai tiko komentaras prie komentaro. Tas bičas liberalesnis, moteris labiau radikali narkotikų atžvilgiu. Bet neišgirdau kažkokio demagoginio Ššš.. , kuris tikrai nepalieka emocijos ir visiškai netruakia ieškoti supratimo savyje. Paliko gerą įspūdį. Tik užsklandėlės su klausimais labai trumpos. :D Akmuo į montažisto daržą... :P
Jokūbas Gūžė
Jokūbas Gūžė Prieš metus
Davai galėtumėt apie haliucinogenus atskirą video susukt ;) hashtag #asneveganas
Dzyga
Dzyga Prieš metus
💗 "Nieko ypatingo" - kaip visad kokybiškas turinys. Galima gal būtų seriją apie depresiją/psichologines ligas ir mitus apie jas?
Julius Vaišvila
Julius Vaišvila Prieš metus
Paklauskit apie elektronines cigaretes.
Paulius Lukosius
Paulius Lukosius Prieš metus
jei esi nelaimingas,priklausomas gali buti bet kam
SilverPlays
SilverPlays Prieš metus
@THE G. :D
THE G.
THE G. Prieš metus
Krv pripisiu Nutelos snd!
Blurberrybrown
Blurberrybrown Prieš metus
Pamiršot apie tyrimus susijusius su nartkotinių medžiagų vartojimu medicininias tikslais. Mdma, ketamino, dmt, grybų terapijos eksperimentai, kanapės padedančios epileptikams ir t.t., Bo rodot tai tik vieną medalio pusę. Peace !
Gaudentas_ Valiūnas_SW
Gaudentas_ Valiūnas_SW Prieš metus
Ayahuasca,dumai ir grybai,visa kita sveikam zmogui nereikalinga
nikaragva300
nikaragva300 Prieš metus
@1k nu blet rimtai? Šitaip dabar darysi?
Julius Jakas
Julius Jakas Prieš metus
Na buvo apibrėžimas , kas yra narkotikas ir apie aktualiausius pakalbėjo, šiaip tik liūdna, kad cukraus neįsuko į kalbą gal irgi bankai užsakė :/
Blurberrybrown
Blurberrybrown Prieš metus
@1k Farmacijos kompanijas pamiršot paminėt. Where is my tinfoil hat?!
1k
1k Prieš metus
Blurberrybrown Narkotikai siaip sveika ir gydo, o visa ta anti-narkotine propaganda uzsake bankai!
Domas Domas
Domas Domas Prieš metus
Varom alaus ?
Psycho Girl
Psycho Girl Prieš metus
Ties ta moterim nebuvo paaiskinta, kas ji tokia (palikta tuscia erdve su neirasytu tekstu) :(
Niaurus
Niaurus Prieš metus
išsigandau, kad ekspertai sakys, kad narkotikai iš tikrųjų nėra toks didelis blogis. nes tada būtų reikėję man keisti savo nuomonę, kad išlikčiau avangarde
Godzilaz
Godzilaz Prieš metus
Kas backgrounde groja? Muzika taip pat narkotikas :)
Godzilaz
Godzilaz Prieš metus
@1k Dėkingas!
1k
1k Prieš metus
Spike - The Golden Eye
Audrius St.
Audrius St. Prieš metus
Gerą moterėlę suradot, standartinis tarybinis mąstymas apie narkomanus ir aiškiai realybėje nėra susidūrusi su šia problema. Jei narkomanas, tai būtinai bedarbis ir tik vogdamas gali pinigų pasidaryti. Toks požiūris yra pasenęs, o jeigu žmonės kurie dirba su narkomanais turi tokį požiūrį, tai jie daug daugiau pakenks nei padės.
rokutis669
rokutis669 Prieš metus
Jo, visiškai pritariu. Bendrai, problema yra ne narkotikai. Pats vartojimas,- tai tik pasekmė, o priežastys slypi žymiai giliau. Tai gali būti: vaikystės traumos dėl tėvų elgesio, taip pat atskirtis/vienatvė, depresija, arba problemos šeimoje. Žmogus griebiasi svaigalų, nes kenčia iš vidaus ir mėgina užpildyti tuštumą jais. O visuomenė, deja tokius žmones, kuriems reik pagalbos atstumia ir nurašo. Vyras iš video pakalbėjo protingiau. Nes narkomanas nėra, vien tik kažkoks vagis be jokių vertybių, kurį pastoviai reikia gaivint reanimacijose.(Čia kalbama apie ekstremalius atvejus. Juk negalim sakyti, kad kiekvienas priklausomas nuo alkoholio yra benamis valkata). Narkotikus vartoja milijonai žmonių, kai kurie, deja praranda viską ir miršta ankščiau, bet didelė dalis yra niekuo neišsiskiriantys praeiviai gatvėje, turintys ir šeimas ir darbus..
Psycho Girl
Psycho Girl Prieš metus
Tai juk ne visi isgeriantys yra alkoholikai, ne visi pavartoje narkotiku yra narkomanai. Narkomanai priklausomi nuo narkotiku, apie joki normalu funkcionavima ten jau neina kalba
Tomas Jagelavicius
Tomas Jagelavicius Prieš metus
Pats paskutinis,tai ziaurus,neapsiverstu liezuvis net taip pasakyt.. 😨😨😨
Hq Proxy
Hq Proxy Prieš metus
Ar esate vartojusi narkotikus kad šnekat apie Tai?
Edvinas Jakubelskas
Edvinas Jakubelskas Prieš metus
Labai gerai kalba
Kestas Muse
Kestas Muse Prieš metus
Derinuos koksa, tik paukst 1k vidosika apie narkotikus
Remis
Remis Prieš metus
man truko ant alaus variau i lombarda priduot skilkusi s5 kokios jusu istorijos palaikom shuraev jam buvo sunku irgi
EdvinasKy
EdvinasKy Prieš metus
daugiau tokio contento ♥️
fuseforme
fuseforme Prieš metus
Zmones nesupranta, kad nikotinas yra didziausia priklausomybe sukeliantis nsrkotikas. Nera tokiu atchodu, kaip kiti narkotikai, del to ir visi nemato blogio tame.
Jokūbas Gūžė
Jokūbas Gūžė Prieš metus
@Audrius St. Labas vakaras, ponas kosmonaute, draudžiama vartoti, tuo labiau turėti ir/arba platinti visas narkotines medžiagas, ką Valstijose skirsto į Schedule I - IV, tuo labiau, kad išvis Lietuvoje net ir tie patys benzos uždrausti pardavinėjimui ar net turėjimui be recepto, nors kai kuriose kitose šalyse į tuos žiūri atlaidžiau. Čia be recepto dėl geros priežasties nieko stipriau už xaną negausi. O nikotinas čia lol, nebeprikolink taip baisiai, aišku draudimai ant vaizdo yra, bet vistiek šaibas iš to kalasi visi kas tik sugeba.
Audrius St.
Audrius St. Prieš metus
Kaip tai nesupranta. Tu parodyk kitą narkotiką kurio pirkimas/pardavimas yra tiek apribotas kaip nikotino.
eitnelt
eitnelt Prieš metus
Nikotinas daro lėtą bet didelę žalą vartotojui. Alkoholis užkliudo ir aplinkinius, išvirsta į milžiniškas socialines problemas.
nikaragva300
nikaragva300 Prieš metus
Nu čia gerą dėjot savaitgalio pradžiai. Opaaaaa!
Egidijus Perminas
Egidijus Perminas Prieš metus
Bet tai jūs patys suprantat kad turėjot patys vartot kad tai suprast ir tai papasakot 🤔
justasasbuti
justasasbuti Prieš metus
@Herkus Manau lopas
Herkus
Herkus Prieš metus
Ar tu lopas ar apsimeti
paw naw
paw naw Prieš metus
ta proga ipisiu sviezio amfetamino daroga i sveikata draugai :)
Toyota Prius
Toyota Prius Prieš metus
Kokain baby..
Rokas Mickevičius
Rokas Mickevičius Prieš metus
paw naw gal zn vln
Arnoldas Pušalotas
Arnoldas Pušalotas Prieš metus
Vyrai gėrė, vyrai gers, kol žemelė apsivers.
Justas Destiny
Justas Destiny Prieš metus
O kai žemė apsivers, vyrai dar tris dienas gers..
lagynas
lagynas Prieš metus
Kas paspaus dislike tas alkoholikas/narkomanas.
UselessDon
UselessDon Prieš metus
Labas?
Lukas Vaičiulis
Lukas Vaičiulis Prieš metus
Watchin' this while drunk and smokin' pot.
Leroy Taylor
Leroy Taylor Prieš metus
literally the same xd
1k
1k Prieš metus
Jei norite daugiau laidų, sumeskite mums ant legalių centrinę nervų sistemą stimuliuojančių medžiagų: patreon.com/1K
Mindaugas Dulinskas
Mindaugas Dulinskas Prieš metus
pz nsmnes shneka patis nevartojo ir pasakoja nieko neishmano. kiek noriu tiek varotju niekam man nuo to nebuna ir nebus reiks moket vartoti.
Gediminas Bielskis
Gediminas Bielskis Prieš metus
@1k taip, netgi yra atlikti moksliniai tyrimai, sudarytos lenteles kurioj pasaulio vietoj sveikiausias, vaistinėse uždrausta nes tada visi sveiki vaikščiotų, farmacijai ne į nauda
1k
1k Prieš metus
HEROINAS SIAIP SVEIKA, CIA TABORE TIESIOG JI MAISO SU KAZKOKIU SUDU KURIS KENKIA ORGANIZMUI
10 KLAUSIMŲ APIE HEROINĄ
11:56
1k
Peržiūros 45tūkst.
10 KLAUSIMŲ APIE PINIGUS
10:58
1k
Peržiūros 46tūkst.
10 KLAUSIMŲ APIE REKLAMĄ
12:52
1k
Peržiūros 25tūkst.
10 KLAUSIMŲ APIE LIETUVOS FUTBOLĄ
12:05
PAPRASTAI: KAS YRA KINAS? // KAROLIS KAUPINIS
1:10:34
Antras Kanalas
Peržiūros 10tūkst.
10 KLAUSIMŲ APIE AKTORIUS
10:56
1k
Peržiūros 38tūkst.
OLEG SURAJEV APIE: DEPRESIJĄ
12:14
1k
Peržiūros 80tūkst.
10 KLAUSIMŲ APIE VĖŽĮ
12:21
Antras Kanalas
Peržiūros 3tūkst.
Try Not To Laugh Challenge #61
18:32
Smosh Pit
Peržiūros 807tūkst.
Home Alone with My Cat (OwlKitty Parody)
0:49
Слава Комиссаренко «Новое про Чык-Чырыка» 2021
10:47
Radio Hosts During the Commercial - Key & Peele
1:31